MUTFAKSEVERLER İÇİN EĞİTİMLER

Stir Fry Pişirme Tekniği Nasıl Uygulanır? Sebzeli Noodle

Wok tava kullanılarak yapılan “stir fry” pişirme tekniğini nasıl uygulayacağınızı, püf noktalarını ve hangi malzemelerin bu tekniğe uygun olduğunu öğreneceksiniz.

Stir Fry Pişirme Tekniği Nasıl Uygulanır? Sebzeli Noodle

Wok tava kullanılarak yapılan “stir fry” pişirme tekniğini nasıl uygulayacağınızı, püf noktalarını ve hangi malzemelerin bu tekniğe uygun olduğunu öğreneceksiniz. Aynı zamanda MSA eğitmen şefini izleyerek Sebzeli Egg Noodle yapabileceksiniz. MSA’nın App’ini kullanarak videoyu dilediğiniz kadar izleme ve pratik yapma imkanına sahip olacaksınız.

Uygulamayı indirmek için;


Notlar

  • Satın alınan dijital eğitimlerde iade veya değişiklik yapılmamaktadır.

Bilinmesi Gerekenler

Etkinlik sonunda MSA eğitmeni tarafından imzalı dijital sertifika verilmektedir. Sertifikanıza web sitemizdeki profilim alanından, sertifikalarım sekmesinden ulaşabilirsiniz.

İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartlarıyla 31 Temmuz 2024 tarihine kadar 5.000 TL ve üzeri MSA workshop harcamaları için peşin ödemelerinize 6 aya varan faizsiz taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. Bunun için bilet satın almada ödeme seçenekleri adımında İşbankası’nı seçmeniz gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi için tıklayın. https://www.maximum.com.tr/kampanyalar/okul-odemelerinizi-faizsiz-taksitlendirin.