MUTFAKSEVERLER İÇİN EĞİTİMLER

Restoran'da Fotoğraf

5 - 15 Ekim 2023 tarihlerinde altıncı kez gerçekleştirilecek olan 212 Photography Istanbul, sanatseverleri fotoğrafın yanı sıra farklı disiplinlerin de dahil olduğu kapsamlı programıyla İstanbul'un farklı rotalarında ağırlayacak. Bu yıl festival rotasındaki 20’ye yakın etkinlik durağından biri de MSA’nın Restoranı.

Restoran'da Fotoğraf

5 - 15 Ekim 2023 tarihlerinde altıncı kez gerçekleştirilecek olan 212 Photography Istanbul, sanatseverleri fotoğrafın yanı sıra farklı disiplinlerin de dahil olduğu kapsamlı programıyla İstanbul'un farklı rotalarında ağırlayacak. Bu yıl festival rotasındaki 20’ye yakın etkinlik durağından biri de MSA’nın Restoranı. Sakıp Sabancı Müzesi içinde yer alan MSA’nın Restoranın’da gerçekleşecek olan workshopta katılımcılar, restoran ve yemek fotoğrafçılığının temellerini dinlemekle kalmayıp uygulamalı olarak kendi makinaları ile çekim yapma şansı da bulacak. Derya Turgut, İstanbul merkezli bir editoryal ve reklam fotoğrafçısıdır. Mutfak Sanatları Akademisi’nde eğitim alan Turgut, yemek, yaşam tarzı ve seyahat fotoğrafçılığı alanlarında uzmanlaşmıştır. Doğal ışıktan vazgeçmeyen sanatçının fotoğrafları, yaratıcılığını günlük hayatın sadelik ve yalınlığı içinde bulmaya odaklıdır. Workshop’a MSA’nın Restoranı’ndan ikramlar eşlik edecektir.


Notlar

  • Etkinlik MSA’nın Restoranı’nda gerçekleştirilecektir.
  • Bu atölyede katılımcıların temel düzeyde fotoğraf bilgisine sahip olmaları gerekmektedir ve profesyonel makinelerini yanlarında getirmeleri önemle rica edilir. 
  • Etkinlik maksimum 8 kişi ile gerçekleştirilecektir.
  • Katılımcılar, festival kapsamındaki atölyelere katılarak festivalin katılımcının adını ve eserini reklam ve tanıtım amacıyla kullanma hakkını saklı tuttuğunu kabul eder. Atölyeye katılmak fakat isminin ve eserlerinin bu şekilde kullanılmamasını arzu edenler contact@212photographyistanbul.com adresine e-posta yollamalıdır.

Bilinmesi Gerekenler

Workshop 18 yaş ve üstü katılımcılar içindir. 18 yaşından küçük yaşta katılımcılar etkinliğe alınmamaktadır.

Etkinlik günü bilet veya bilet çıktısı/ QR kodu görüntüsü olmadan etkinliğe giriş yapılamamaktadır.

Etkinlik sonunda MSA eğitmeni tarafından imzalı dijital sertifika verilmektedir. Sertifikanıza web sitemizdeki profilim alanından, sertifikalarım sekmesinden ulaşabilirsiniz.

İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartlarıyla 30 Haziran 2024 tarihine kadar 5.000 TL ve üzeri MSA workshop harcamaları için peşin ödemelerinize 6 aya varan faizsiz taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. Bunun için bilet satın almada ödeme seçenekleri adımında İşbankası’nı seçmeniz gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi için tıklayın. https://www.maximum.com.tr/kampanyalar/okul-odemelerinizi-faizsiz-taksitlendirin.