MUTFAKSEVERLER İÇİN EĞİTİMLER

MSA Class Soğuk Mezeler

8 farklı meze tarifini içeren bu dijital eğitimde girit ezme, topik, kabak çiçeği dolması, fava, patlıcan salata, levrek marin, ahtapot salata ve karidesli deniz börülcesinin ön hazırlık aşamalarını ve farklı pişirme tekniklerini tüm püf noktalarıyla öğreneceksiniz.

MSA Class Soğuk Mezeler

8 farklı meze tarifini içeren bu dijital eğitimde girit ezme, topik, kabak çiçeği dolması, fava, patlıcan salata, levrek marin, ahtapot salata ve karidesli deniz börülcesinin ön hazırlık aşamalarını ve farklı pişirme tekniklerini tüm püf noktalarıyla öğreneceksiniz. Hazırladığınız mezelerin servis ve muhafaza koşullarının yanı sıra; deniz ürünleri, sebzeler, baklagiller ve benzeri pek çok malzemenin meze tabaklarındaki kullanım şekillerini öğrenebilecek ve mutfak becerilerinizi geliştirebileceksiniz. MSA profesyonelliğiyle hazırlanan bu dersleri dilediğiniz kadar izleyerek eğitmen şef ile birlikte uygulamalar yapma fırsatı bulacaksınız.

Uygulamayı indirmek için;


Notlar

  • Satın alınan dijital eğitimlerde iade veya değişiklik yapılmamaktadır.

Workshop Menüsü

Bilinmesi Gerekenler

Etkinlik sonunda MSA eğitmeni tarafından imzalı dijital sertifika verilmektedir. Sertifikanıza web sitemizdeki profilim alanından, sertifikalarım sekmesinden ulaşabilirsiniz.

İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartlarıyla 31 Temmuz 2024 tarihine kadar 5.000 TL ve üzeri MSA workshop harcamaları için peşin ödemelerinize 6 aya varan faizsiz taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. Bunun için bilet satın almada ödeme seçenekleri adımında İşbankası’nı seçmeniz gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi için tıklayın. https://www.maximum.com.tr/kampanyalar/okul-odemelerinizi-faizsiz-taksitlendirin.