MUTFAKSEVERLER İÇİN EĞİTİMLER

Kek Nasıl Kabartılır? Mereng Yöntemi

Bu derste, kimyasal herhangi bir kabartıcı (kabartma tozu veya karbonat) kullanmadan bir kekin nasıl kabartılacağını "mereng" yöntemini öğreneceksiniz.

Kek Nasıl Kabartılır? Mereng Yöntemi

Bu derste, kimyasal herhangi bir kabartıcı (kabartma tozu veya karbonat) kullanmadan bir kekin nasıl kabartılacağını "mereng" yöntemini öğreneceksiniz. İyi bir kek yapmanın en önemli aşamasını MSA eğitmen şefini izleyerek uygulayabileceksiniz.. Dersi bir kez satın aldığınızda dilediğiniz kadar izleyebilecek, en iyi sonuca ulaşana kadar sayısız pratik yapabileceksiniz.

Uygulamayı indirmek için;


Notlar

  • Satın alınan dijital eğitimlerde iade veya değişiklik yapılmamaktadır.

Bilinmesi Gerekenler

Etkinlik sonunda MSA eğitmeni tarafından imzalı dijital sertifika verilmektedir. Sertifikanıza web sitemizdeki profilim alanından, sertifikalarım sekmesinden ulaşabilirsiniz.

İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartlarıyla 31 Temmuz 2024 tarihine kadar 5.000 TL ve üzeri MSA workshop harcamaları için peşin ödemelerinize 6 aya varan faizsiz taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. Bunun için bilet satın almada ödeme seçenekleri adımında İşbankası’nı seçmeniz gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi için tıklayın. https://www.maximum.com.tr/kampanyalar/okul-odemelerinizi-faizsiz-taksitlendirin.