MUTFAKSEVERLER İÇİN EĞİTİMLER

Avusturya Pastaları

Pastane kültürünün en asil temsilcilerinden Avusturya’nın sevilen pastalarını MSA mutfağında keşfedeceksiniz.

Avusturya Pastaları

Pastane kültürünün en asil temsilcilerinden Avusturya’nın sevilen pastalarını MSA mutfağında keşfedeceksiniz. Bu workshop’ta pandispanyadan mereng yapımına temel pastacılık uygulamalarını öğrenirken, aynı zamanda kaplama ve süsleme tekniklerine de hakim olacaksınız. Kuşaktan kuşağa aktarılan lezzetleri ellerinizle yaparken, mutfakta size eşlik eden nefis kokularla da kendinizi adeta seyahatte hissedeceksiniz.


Notlar

  • Bu eğitimde 2 tane pasta hazırlayacak ve hazırladığınız pastaları özel kutularında evinize götürebileceksiniz.
  • Biletlerde iade ya da değişiklik kesinlikle yapılmamaktadır.
  • Biletler tek kişiliktir. İstasyonlarda (çalışma alanlarında) tek çalışılmaktadır.
  • Programlarımız en az 8 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir.
  • ‘’Dışarıdan yiyecek-içecek kesinlikle kabul edilmemektedir.’’

Workshop Menüsü

Bilinmesi Gerekenler

Workshop 18 yaş ve üstü katılımcılar içindir. 18 yaşından küçük yaşta katılımcılar mutfağa alınmamaktadır.

Etkinlik günü bilet veya bilet çıktısı/ QR kodu görüntüsü olmadan etkinliğe giriş yapılamamaktadır.

Workshop biletleri kişiye özeldir. Sadece bilet üzerinde ismi yer alan kişi etkinliğe katılabilmekte ve sertifika bilet üzerinde ismi olan kişiye düzenlenebilmektedir. Sertifika alabilmek ve Bileti hediye etmek / devretmek isterseniz msa.com.tr / biletlerim sayfasından “Bilet Devret” butonuna tıklayarak biletinizi devredebilirsiniz. Açılan sayfa üzerinden gerekli bilgileri doldurduktan sonra işleminizi tamamlayabilirsiniz. Satın aldığınız bilet “Biletlerim” sayfasındaki “Devredilen Biletler” sekmesinde görüntülenecektir. Bilet devredilen kişi sms olarak gelen linke tıklayarak MSA web sitesine üye olabilir / giriş yapabilir. Hesabım / Biletlerim sekmesinden biletini görüntüleyerek / indirerek etkinliğe giriş yapabilir.

Etkinlik sonunda MSA eğitmeni tarafından imzalı dijital sertifika verilmektedir. Sertifikanıza web sitemizdeki profilim alanından, sertifikalarım sekmesinden ulaşabilirsiniz.

İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartlarıyla 31 Temmuz 2024 tarihine kadar 5.000 TL ve üzeri MSA workshop harcamaları için peşin ödemelerinize 6 aya varan faizsiz taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. Bunun için bilet satın almada ödeme seçenekleri adımında İşbankası’nı seçmeniz gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi için tıklayın. https://www.maximum.com.tr/kampanyalar/okul-odemelerinizi-faizsiz-taksitlendirin.